Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Marketing Usługi

Pod tym linkiem uzyskasz kompleksową pomoc profesjonalisty w dziedzinie sporządzania wirtualnego spaceru.

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w prosty sposób przedstawić siedzibę firmy ewentualnie nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer VR – podnieś atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do kolejnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu Google kieruje nas nas do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym koszta. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie www.

Czy warto dodać do wizytówki wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie www oraz w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i fotografie wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od marek nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również bardzo proste. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko sporządzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Możemy też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. salon piękności lub lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, aby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]