wesele kraków, sala weselna kraków i okolice

Sala na przyjęcie weselne – jak wybrać tę najlepszą?

Usługi

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych oraz zaproszeni goście będę pamiętać przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli młoda para postanowi zorganizować przyjęcie dla ogromnej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten wyjątkowy dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – zwróć uwagę na jego odległość od kościoła i pojemność

Poszukując lokalu na wesele para młoda musi uwzględnić kilka dość ważnych czynników. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Prócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od miejsca zawarcia ślubu położona jest sala weselna i czy przedostanie się do niej będzie łatwe. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, wypada szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana baza hotelowa. Następną kwestią jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i dekoracja stołów. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia weselnego.

Pałac Radziwiłłów w podkrakowskich Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z małopolski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą zorganizować wesele w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich ma niesamowitą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi pomieścić ponad stu gości. Przyjęcie może zostać urządzone też w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez trudu około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegową. Przejazd gości z kościoła do Pałacu nie trwa zatem dłużej niż jakieś pół godziny.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]