Planujesz obiad wigilijny dla pracowników? Rozważ zamówienie cateringu świątecznego

Usługi

Na https://lastrada.pl/catering-swiateczny/ sprawdzisz, jak zamówić catering świąteczny Katowice.

Koniec grudnia to czas, który spędza się na ogół w rodzinnym gronie, jednakże imprezy świąteczne odbywają się również w firmach. Nieraz personel firmy aranżuje je swoimi siłami, własnoręcznie przyrządzając bożonarodzeniowe smakołyki, lecz w sporych zakładach pracy ten schemat działania często nie jest wydajny. Żeby zatem ułatwić sobie zadanie planowania firmowych śniadań wigilijnych, zarówno na dziesiątki osób, jak i tych mniejszych, rekomendujemy skorzystać z usługi cateringu świątecznego.

Tradycyjne świąteczne smakołyki – co oferuje catering świąteczny?

Naturalnie na wigilijnym stole powinny pojawić się typowe świąteczne smakołyki. To głównie ryby, jak chrupiący filet z karpia czy też łososia oraz staropolskie zupy – obligatoryjnie żurek i barszcz czerwony, ewentualnie także zupa rybna. Nie może zabraknąć też uszek z grzybami i kapustą, które zwykle spożywane są wraz z wymienionym już barszczem czerwonym. Firmowa impreza wigilijna nie byłaby pełna bez zimnych przekąsek, przykładowo bez sałatki jarzynowej czy ryby po grecku. Warto też zadbać o słodki frykas na koniec spotkania. Na stół świąteczny polecamy kutię z miodem, puszysty sernik albo makowiec.

catering świąteczny – wybierz dania, które wszystkim będą smakować

Za organizację bożonarodzeniowego spotkania w firmie warto wziąć się z pewnym wyprzedzeniem. Należy wyznaczyć datę spotkania i porównać go z planem urlopów pracowników. Pozwala to ściślej obliczyć przewidywaną liczbę uczestników imprezy, a w rezultacie pomoże zamówić trafną ilość porcji. Warto porozmawiać z pracownikami o menu i razem złożyć zamówienie na te propozycje z katalogu firmy cateringowej, które wszyscy lubią. Ważne jest też to, aby mieć wiedzę czy ktokolwiek z zatrudnionych ma uczulenie, przykładowo na orzechy, które znajdują się w ciastach, lub są w ekipie firmy weganie. Dla takich pracowników należy zamówić potrawy pasujące do ich preferencji dietetycznych. Firmy cateringowe oferujące potrawy świąteczne zbierają zamówienia przez większość grudnia, niemniej jednak nie należy odkładać tego na ostatnią chwilę.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]