parking Balice, Kraków Balice parking

Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Logistyka, spedycja, transport Usługi

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twój samochód pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą możemy pozostawić auto na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]