Organizujesz spotkania biznesowe? Rozważ zamówienie cateringu firmowego

Usługi

Zleć catering dla firm Katowice na lastrada.pl/catering-dla-firm/.

Negocjacje biznesowe, szkolenie bądź konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością w końcu stanie przed potrzebą przygotowania wydarzenia tego typu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które z reguły nie należą do zakresu obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego uczestników. Jeżeli urządzane wydarzenie zainteresuje spore tłumy, wypada skorzystać z oferty cateringu dla firm.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa ubrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Konferencje i szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające zwykle po 5-6 godzin, częstokroć także przez parę dni. Ich partycypanci odbierają ścisły grafik wykładów, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół dwie półgodzinne przerwy, w czasie których nie da się zjeść dużego obiadu w okolicznej restauracji. Stąd tak istotne jest zapewnienie gościom małych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator pozwoli, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Przedsiębiorstwa oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka ubrudzenia garnituru czy rąk. Oferta cateringu firmowego obejmuje także użyczenie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Czy warto zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest niezwykle istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to także sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i obgadania w mniejszym gronie spraw omawianych na szkoleniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który widuje się na stołówkach firm, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów lub płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych pojemniczków, spożywając zakupione po drodze w na stacji benzynowej lub samodzielnie zrobione kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc wagę spotkania i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o wygodę partycypantów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]