Optymalne wykorzystanie mieszkania – zleć projekt architektowi wnętrz

Usługi Usługi branży budowlanej

Projekty wnętrz Kraków. Kompleksową pomoc profesjonalisty w tej dziedzinie uzyskasz na joannaklusak.com/oferta/.

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma niezmierne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia powstają zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Praca architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj nieodzowny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza wykonaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]