Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

Usługi Witryny internetowe

Nie zwlekaj! Wybierz świetną ofertę opieki technicznej WordPress w rozsądnej cenie.

WordPress, który został stworzony głównie jako oprogramowanie blogowe, błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych CMS-ów. Ze względu na to, że jest szybki i bez trudności można opanować podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia skomplikowanych stron firmowych i sklepów internetowych. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią bywa powodem kłopotliwych sytuacji, toteż istotną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowej instalacji najnowszych wersji CMS-a

Posiadanie strony na najświeższej edycji WordPressa jest niewątpliwie podstawą jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednakże podmioty po uruchomieniu strony zaniedbują regularne wdrażanie kolejnych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki cyberprzestępców czy zainfekowanie przez wirusymalware. Poza tym, mimo że WordPress jest nadzwyczaj łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z nieoczekiwanymi trudnościami z poprawnym działaniem sklepu czy strony. Stąd też wymagane jest, by czynność tę przeprowadzała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału technicznego, powinno się zlecić utrzymanie WordPressa niezależnemu znawcy.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu aktualizacji WordPressa?

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa adresowana przede wszystkim do klientów biznesowych, zarówno większych jak i małych podmiotów, którym zależy na poprawnym oraz ciągłym działaniu ich strony oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta przydatna jest także freelancerom oraz blogerom utrzymującym własne strony internetowe. W podstawowym oferowanym pakiecie znajduje się usuwanie następstw infekcji, pomoc w sporządzeniu kopii zapasowych i wykonanie aktualizacji CMS-a. W wyższych pakietach oferowane są także różnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian treści i zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]