Opieka nad grobami

Usługi

Zamów sprzątanie grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd pomników zmarłych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy chwili, by się nimi zająć – nawet, jeśli nagrobki położone są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Szczególne problemy stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na opisywaną pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym firm nietrudno spotkać również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które musimy zapłacić pracownikom opiekującym się pomnikami naszych bliskich są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy jedynie pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co miesiąc, musimy liczyć się z kosztem rzędu 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]