O czym pamiętać organizując 18 urodziny – sala, wystrój, catering

Usługi

Lokal na 18 Kraków - tutaj sprawdzisz korzystną ofertę.

Przeważnie z okazji niektórych rocznic, imienin bądź urodzin nie urządzamy żadnych przyjęć z krewnymi i znajomymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednak zdarzają się takie momenty przełomowe życia, których należyte obchodzenie jest praktycznie obligatoryjne, a jednym z nich jest bezsprzecznie osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Urządzać obiad w domu czy wynająć lokal na 18 urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa spożywać i kupować napoje alkoholowe, brać udział w wyborach, zaczyna rozliczać się z fiskusem czy pełnić funkcje w instytucjach publicznych i państwowych. Jakkolwiek kończąc 18 lat rzadko myśli się o tak odpowiedzialnych kwestiach – dla młodych na pierwszym miejscu jest możliwość zorganizowania ogromnej imprezy ze znajomymi. Można ponownie urządzić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się sporo odróżniać od tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Zatem lepszym rozwiązaniem jest zamówienie sali na 18 urodziny. Na ogół kilku przyjaciół postanawia zorganizować razem imprezę urodzinową, co wymaga znalezienia odpowiednio przestronnego lokalu, ale jednocześnie pozwala na obniżenie jednostkowych wydatków. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących dużą przestrzeń taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która przygotuje smaczne dania imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Wynajmij salę urodzinową z opcją wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i zorganizować zabawę z grillem.

Sala na osiemnaste urodziny – jakie przekąski najwygodniejsze?

Nie da się ukryć impreza z okazji osiemnastych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie spożywają napoje wyskokowe. Trzeba z tego powodu koniecznie zadbać o to, by osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 roku życia, a przecież może ich być wiele pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z wysokoprocentowych napojów.

Właściwy wystrój sali też jest niezwykle ważny, żeby uczestnicy do głębi wczuli się w ducha zabawy. Warto zatem zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych wskazówek, jak również optymalnie rozlokuje stoliki z posiłkami oraz napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” doskonale sprawdza się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dopasuje przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale także do budżetu i budżetu klienta.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]