Komu zlecić wdrożenie WooCommerce?

Usługi Witryny internetowe

Na wpmagus.pl poznasz aktualną ofertę tworzenia sklepu WooCommerce.

Pragniesz założyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Ze względu na to, jak ogromną popularnością cieszą się strony projektowane w oparciu o WordPress, łatwo zrozumieć fakt, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem taka nazwę dano tej wtyczce, ma mnóstwo zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się błyskawicznie spersonalizować z używając płatne lub darmowe motywy, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie klientów. Dzięki użyciu odpowiednich wtyczek rozrasta się też funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zakupy m.in. przez Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację danych sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce zostaw ekspertom

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale także zadbają o instalację wyłącznie wypróbowanych, koniecznych wtyczek, poprawną semantykę kodu sklepu i jego bezpieczeństwo. W ramach sklepu WooCommerce eksperci zbudują także blog, na którym łatwo można informować odbiorców o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach lub publikować poradniki i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]