Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Logistyka, spedycja, transport Usługi

Więcej szczegółów o parking Kraków lotnisko znajdziesz tutaj.

Nadrzędne atuty podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju transport zyskał niesamowitą popularność, to wygoda, sposobność trafienia nawet w bardzo oddalone miasta naszego globu i szybkość. Wyjazd, którego elementem jest przelot, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najpoważniejszą jest bez wątpienia konieczność dostania się na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć kilkanaście kilometrów. Tak znaczną odległość najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Utwardzony parking w Balicach – odpoczywaj spokojnie, twój samochód jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć swoim samochodem. W Balicach mogą zostawić go na utwardzonym parkingu w nieznacznej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę wozu, dlatego też w czasie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, dzięki czemu nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić samochodu. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest wyjątkowo istotne podczas opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Balicach – gwarancja wsparcia personelu

Decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy spodziewać się również wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez problemów. Najważniejszym z nich jest oczywiście sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Poza tym klienci mogą uzyskać wsparcie obsługi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo ubytek powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]