pozycjonowanie stron internetowych Kraków, pozycjonowanie stron www Kraków

Jak promować lokalne sklepy i usługi w sieci? Pozycjonowanie firm z Krakowa

Marketing Usługi Witryny internetowe

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda korzystania z niego w celu znalezienia potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każda firma chce aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony www nie znaczy, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo małych firm, świadczących usługi tylko na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie albo w Szczecinie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych bądź usług korzystają z reguły z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiegoś miasta, jak np. “sklep sportowy kraków”, “ciastkarnia kraków” albo “masażysta kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług potencjalnym klientom, mieszkającym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. poprzez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i projektowania stron www od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu gruntownie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron www i zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne działania SEO, łączące w sobie poprawę treści, optymalizację techniczną strony oraz pozyskiwanie linków. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może przeglądać na bieżąco rezultaty pozycjonowania za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]