Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Marketing Usługi

Uzyskaj więcej informacji o sporządzaniu panoram sferycznych wnętrza firmy na www.fotografsv.pl.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to niezmiernie popularna i stosunkowo nowa metoda prezentowania wnętrz zakładów pracy czy lokali gastronomicznych. Głównie widzimy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki prezentujemy poniżej.

Jak działają zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod różnymi kątami. Dowolne obracanie zdjęcia daje wrażenie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość odwiedzenia nieruchomości, budynku czy lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego typu wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników to co różni je od standardowych fotografii cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a w następnej kolejności manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – promuj swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniały sposób na promowanie Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń lokalu gastronomicznego, hostelu albo biura. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej atrakcyjna i pozwala szczegółowo poznać oglądane miejscem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie korzystnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta oraz podniesie jego ufność do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na o wiele większe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto opublikować na Facebooku szczególnie gdy prowadzimy działalność, która opiera się na atrakcyjnych pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale też jeśli pragniemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij profesjonalistę!

Przygotowanie zdjęcia 360 stopni, choć w teorii jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, jednakże do celów biznesowych opłaca się zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję stworzenia wysokiej jakości fotografii, które na domiar tego będą ciekawsze dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do wykonania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci profesjonaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną ilość poprawnych zdjęć 360 stopni.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]