catering okolicznościowy

Chrzciny, urodziny, rocznice – o usłudze cateringu okolicznościowego

Usługi

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz uczcić ją wraz z rodziną i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także poczęstować je dobrymi napojami i posiłkami. Możesz postarać się przygotować je samemu, ale przy dużej liczbie biesiadników ciężko jest wygospodarować na to czas. Dodatkowo to twoja impreza i pragniesz się nią cieszyć, a nie służyć za kelnera lub kryć się w kuchni. Dlatego przygotowanie poczęstunku na rodzinne eventy rekomendujemy zlecić firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie posiłków zleć fachowcom!

Gdy mówi się o cateringu gros osób myśli najpierw o cateringu na wesele lub eventach firmowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i dopiero przy naprawdę ogromnej liczbie zaproszonych rozpatrywał on możliwość zamówienia zewnętrznej pomocy w tym zakresie. Działo się także tak dlatego, że na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi mniejszych rodzinnych imprez, a nieraz nawet tych większych, jeśli nie wiązało się to z wynajęciem lokalu. Dziś catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy zdecydujemy się na wynajem sali czy zechcemy zorganizować zabawę w swoim mieszkaniu lub ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce profesjonalnie przyrządzane menu.

Catering okolicznościowy – obsługa komersów, chrzcin i komunii

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą dostępną na każde rodzinne święto (lecz nie tylko!). Wykwalifikowani szefowie kuchni bez problemu zaplanują dania harmonizujące z charakterem imprezy, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, urodzinowy lub na chrzciny. Catering okolicznościowy obejmuje dodatkowo obsługę półmetków, studniówek oraz komersów. Wypatrując firmy świadczącej taką usługę warto zdecydować się na taką, która potrafi dopasować menu do życzeń i budżetu klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając profesjonalnych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i dekoracji stołów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]