Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Usługi

Dowiedz się, jak zamówić organizację wesel w Krakowie.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo śluby, komunie czy chrzciny, od dawna nie są już organizowane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Teraz są to przyjęcia, w których uczestniczy nieraz ponad stu gości. Oczywiste jest więc to, iż jedna osoba nie jest w stanie na własną rękę zaplanować jadłospisu, a później przygotować i zaserwować posiłki uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli zabawa przewidziane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikło ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz wykwalifikowanych kelnerów i kucharzy

Organizowanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany dziesiątkami godzin przeznaczonych na przygotowanie zaproszeń, układanie listy gości, wybór dekoracji sali i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To również konieczność zamówienia wystarczającej ilości przekąsek oraz napojów serwowanych w trakcie zabawy, a co istotne – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. na weselu musi mieć właściwą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, iż stoliki będą poprawnie nakryte i wspaniale udekorowane, dania będą apetyczne i widowiskowo ułożone na talerzach, a także że obsługa w profesjonalny sposób będzie podawać gościom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, managerów oraz kucharzy, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w salach, jak i tych organizowanych w plenerze.

Catering na wesela – dania dobrane do stylistyki przyjęcia

Przyjęcia weselne rządzą się swoimi normami, tak w sferze atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe przeważnie posiadają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, deserów i trunków odpowiadających estetyce wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Klient ma więc możliwość sam ułożyć kartę dań z zaproponowanych dań. Należy jednak zaznaczyć, iż firmy cateringowe są także otwarte na nowe sugestie i często na prośbę kontrahenta są gotowe przygotować niecodzienne zestawy potraw.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]