Catering na imprezy – dania i obsługa gości na najwyższym poziomie

Usługi

Chcesz sprawdzić, kto ma w swojej ofercie catering na imprezy w Krakowie? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź https://lastrada.pl/catering-eventowy/.

Okres wakacyjny obfituje w niezwykle modne w ostatnim czasie imprezy na świeżym powietrzu i pikniki firmowe, ale właściwie każdego dnia w różnych miastach w Polsce mają miejsce benefisy, konferencje albo gale. Takie imprezy potrzebują odpowiedniej oprawy, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyrządzane i apetyczne posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne dania, doświadczeni kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zamówiłeś salę na event lub zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie odbędzie się piknik? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz warto zadbać o to, aby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych gorących potraw, przekąsek i trunków. Miej na uwadze, że podczas istotnych bankietów w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i być przekonanym, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Liczy się cała oprawa – przemyślany układ stołów, szykowne akcenty dekoracyjne, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Goście wydarzenia z pewnością będą także zadowoleni, jeśli posiłki będą serwować im kompetentni kelnerzy, a potrawy będą zaaranżowane na talerzu jak w topowych restauracjach.

Czy opłaca się skorzystać z oferty cateringu na imprezę?

Zaletą zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje znakomite posiłki, ale także gruntownie zadba o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy zostaną dowiezione we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych podczas wydarzenia. Na życzenie klienta, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, aby prześledzić z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa na rynku od lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu eventów, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. W toku ustalania szczegółów zamówienia doradzi ona, które napoje, dania oraz zakąski idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dostarczy swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]