Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Usługi Usługi branży budowlanej

Skorzystaj z sugestii architekta Kraków.

Biuro projektów świadczy rozległe spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i praktycznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do instytucji publicznych czy firm. Architekt może wykonać całościowy projekt obiektu, a potem czynnie monitorować przebieg robót, zaplanować odbudowę domu lub zaproponować aranżację już wybudowanych mieszkań, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro projektowe?

Interesują Cię pomysłowe, niespotykane projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od pozostałych budynków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a przy tym ergonomiczny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te zgodne z współczesnymi trendami w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych i aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Dotychczasowe realizacje obejmują między innymi mieszkania na wynajem, zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie czy obiekty rekreacyjne. Układ przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do specyfiki projektowanego obiektu oraz indywidualnych potrzeb klienta. Nasza pracownia architektoniczna może również rozplanować praktyczne i przestronne garderoby, które pozwolą na optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]