Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

Usługi branży budowlanej

Odwiedź pracownię architektoniczną Kraków - skorzystaj z doświadczenia fachowców.

Niewątpliwie chciałbyś, żeby w świeżo wybudowanym domu wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Sukces Twoich działań zależy zwłaszcza od tego, na który projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najbardziej interesujących ofert nie powinno być na szczęście skomplikowane – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, jeśli zależy ci na czasie, możesz kupić gotowy szkic. Jakie rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Na które z nich postawić?

Nie musisz zlecać projektu w biurze architektonicznym

W internecie niezwykle łatwo dotrzesz do wielu projektów domów. Są wśród nich oferty dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy dokument. Ich najsilniejszą stroną jest na pewno cena – za najprostsze wydasz już za nieco więcej, niż 2000 złotych. Poza tym jest to idealna opcja dla klientów, którzy chcieliby kupić projekt jak najprędzej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych budynków. Wybierając podobne wyjście zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, projektant dowie się, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jaki wydatek być gotowym?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie droższy od gotowego – osoby, które go wybiorą muszą liczyć się z wydatkiem rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]