Designerskie meble tworzone z pasją popartą doświadczeniem

Urządzanie domu

Skieruj się tu, aby kupić loftowe meble.

Nasze mieszkania i sposób, w jaki je aranżujemy, potrafi dużo zdradzić o naszej ulubionej stylistyce, osobowości oraz o tym, jak pojmujemy wygodę. Wielu osób nie podoba się już asortyment znanych sieci sklepów meblarskich, w których można nabyć standaryzowane meble, produkowane w tysiącach egzemplarzy, jednakowe dla polskich klientów, jak i tych z innych krajów świata. Z tego powodu szukamy mebli, które nie tylko będą okazywać nasz indywidualizm, ale także okażą się funkcjonalne. To właśnie oferuje polskie studio projektowe Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – wyróżniane meble designerskie

Marka Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od prawie dekady i jej trzonem para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką w branży. Jednak unikatowe meble wytwarzane przez studio STF to rezultat dokładnej pracy całego teamu pracowników, składającego się z rzemieślników, konstruktorów oraz technologów. Marka Swallow’s Tail z niezwykłą drobiazgowością podejmuje się procedury tworzenia nowych kolekcji produktów, oddając każdej fazie – od wstępnego szkicu, przez uformowanie prototypu, aż po dobór odpowiedniego gatunku drewna – sto procent zaangażowania. To skrajne dopracowanie najdrobniejszych detali każdego produktu sprawia, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture cechują się wręcz doskonałym wykończeniem. Nie jest zatem zaskoczeniem, że projekty marki Swallow’s Tail Furniture wyróżniono niemałą ilością nagród branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i za jej granicami (między innymi w Paryżu, w Kolonii czy w Warszawie).

Minimalistyczne meble studia STF – gdzie je zamówić?

Wszelkie produkty Swallow’s Tail Furniture, w tym także designerskie meble dla dzieci, można nabyć bezpośrednio na stronie www marki. Nie licząc praktycznych biurek, stolików kawowych i stołów do jadalni, ten producent mebli rzemieślniczych oferuje też komody, ławy oraz krzesła, a także designerskie drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi świeczniki i ramy luster). Co ważne, należność za zamówienie w Swallow’s Tail Furniture można rozłożyć na wygodne raty. Minimalistyczne meble studia STF można obejrzeć również w salonach meblowych w Europie (m.in. w Niemczech czy w Irlandii) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Gdańsku, w Warszawie czy w Łodzi).

Siedziba firmy:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]