Planujesz urlop w Polsce? Rozważ wyjazd do Białki Tatrzańskiej

Turystyka

Dowiedz się więcej o apartamentach w Białce.

Szereg osób rozgląda się zimą za ofertami wczasów w tropikach lub szuka miejsc w atrakcyjnych kurortach za granicą, aby poszaleć na nartach, np. w Austrii. Tymczasem polskie góry nadal mają sporo do zaoferowania, jak wypoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich popularnych zakątków jak Czarna Góra i Duszniki Zdrój, jest jedną z głównych podhalańskich atrakcji.

Co robić czas w Białce Tatrzańskiej?

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy znajdą tu aż 3 ośrodki narciarskie (Banię, Kotelnicę i Kaniówkę) oraz aż 22 trasy do wyboru. Poziom trudności tych tras jest dostosowany do początkujących i średnio zaawansowanych wielbicieli narciarstwa, więc Białka Tatrzańska jest wyśmienitym wyborem na wypoczynek dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z nartami, jak i dla rodzin z małymi dziećmi. Inną zaletą zimowego szaleństwa w Białce jest opcja skorzystania z wielu kolejek krzesełkowych, które ułatwią dotarcie do konkretnej trasy zjazdowej.

Jednakże Białka Tatrzańska to nie tylko baza dla zagorzałych narciarzy – znajduje się tu parę całorocznych atrakcji, które polecamy odwiedzić. Modnym punktem w Białce Tatrzańskiej są atrakcyjne termy oraz aquapark, uwielbiany zwłaszcza przez maluchy. Najmłodszych urlopowiczom spodoba się również park linowy oraz ”odwrócony” domek. Osoby wolące spędzać dni w ciągłym ruchu zapewne uraduje możliwość jazdy na quadach, a także wędrówek po pobliskich szlakach turystycznych. Oprócz narciarzy, do Białki licznie przyjeżdżają też rowerzyści, bowiem niedaleko tej miejscowości znajduje się mnóstwo przepięknych szlaków rowerowych. Ponadto, jak to przeważnie bywa na obszarach turystycznych, dystans od sąsiednich ciekawych miast jest nieznaczny, wobec tego bez przeszkód można zaplanować całodniowe wyprawy z Białki, żeby zwiedzić interesujące zamki, kościoły i muzea rozsiane po całej okolicy.

Apartament w Białce Tatrzańskiej – jak go zarezerwować?

Polskie góry są dość oblegane przez wczasowiczów, toteż zalecamy znaleźć zakwaterowanie nawet na wiele tygodni wcześniej. Dobry apartament w Białce Tatrzańskiej zarezerwujesz korzystając m.in. z portalu TatryTop, który w swoim indeksie zebrał setki zweryfikowanych zakwaterowań w Tatrach. W zależności od swoich pragnień oraz zdolności finansowych, przeglądający może zamówić tu nocleg w ekskluzywnym apartamencie, domku lub pokoju. System segregowania rezultatów wyszukiwania pozwala w szybki sposób znaleźć kwaterę z dostępem do jacuzzi albo placu zabaw oraz pokaże, w których ośrodkach akceptowani są goście z domowymi pupilami.

Siedziba firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]