Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Rekreacja, sport, hobby Turystyka

Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak dobrej oferty gór zimą dla początkujących!

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia pewne i świetnie przygotowane eskapady kierowane przez doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do miłośników turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczny wypoczynek i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ponadprzeciętnej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Czemu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie spełnienie pragnień oraz sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia zawodowych liderów i przewodników znających na wskroś charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielących się swoimi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Pirin.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]