automatyczne księgowanie przelewów

Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną księgowość

Rachunkowość i finanse

Przedsiębiorcy wciąż szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a następnie nadzoruje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany własny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych firm, ale również i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niezwykle przydatną dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż doskonale sprawdzi się w uczelniach niepublicznych czy językowych, czyli tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą także domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera wstępnej płatności, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]