Szkoła rysunku – rozwijaj swoje zdolności i pasje

Nauczanie

Kliknij w to miejsce jeżeli chcesz skorzystać z usług szkoły rysunku Kraków.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak nawet osoby, które nie łączą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego znaczne korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie korzystnie oddziałuje na naszą psychikę oraz emocje. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest również istotnym elementem wychowania. Liczne korzyści wynikające z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest naprawdę szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są sposobnością do kształtowania wyobraźni, zdolności manualnych oraz wrażliwości. Wiele osób rozpoczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Katowice, Łódź, Kraków czy Gdańsk. Nie brak również kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie lubią rysować i chcą robić to lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą też naukę digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]