Kurs modelowania w Blenderze 3D – nie tylko dla profesjonalistów

Nauczanie

Oferta kursu modelowania 3D w rozsądnej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Świat rysunku nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych metod preferując wykonywanie swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zainicjowanie nauki modelowania 3D nie wymaga już dużych nakładów finansowych – można przecież ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia animacji oraz obrazów 3D, a który zarazem jest zupełnie darmowy.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela

Obsługę każdej aplikacji można przyswoić sobie we własnym zakresie, lecz proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i często bywa bardzo irytujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne osobom, które dopiero poznają Blender 3D. Oswajanie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie rozmaitych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta pokazując elementy, które należy poprawić i podpowiadając ku temu trafne drogi. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, żeby był on prowadzony w małych zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów jak i pasjonatów 3D

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie zdolnością poszukiwaną i cenioną zwłaszcza w świecie projektowania, filmu i gier komputerowych. Opanowanie programu Blender 3D daje tym samym sporo perspektyw zawodowych. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które później można śmiało umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu pasjonaci animacji oraz artyści, którzy chcą znaleźć nowe formy ekspresji czy też rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]