Projekt gazety a funkcjonowanie przedsiębiorstwa

Marketing

Biuletyn firmowy. Uzyskaj kompleksową pomoc fachowca w tej dziedzinie.

Gazeta korporacyjna to wspaniały sposób komunikacji między poszczególnymi działami, ale również działanie wykraczające poza mury firmy. Sprawdźmy więc, jakie materiały można umieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – redukcja błędów komunikacyjnych w firmie

Korporacyjny biuletyn może spełniać dwie funkcje. Kluczową jest komunikacja wewnętrzna – pisanie o sukcesach, chwalenie się dobrymi osiągami, wywiady z wyróżniającymi się pracownikami. Wewnętrzne gazetki mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całej korporacji, gdyż świetnie dopingują personel. Dzięki temu podwładni mocniej angażują się w życie przedsiębiorstwa, czują więź z zespołem, a ich zwykłe obowiązki dają im więcej satysfakcji. Statystyki pokazują, że firmowy biuletyn sprawia, że pracownicy utożsamiają się z produkowanymi towarami, podnosi się też poziom pozytywnej rywalizacji. Wielką zaletą jest także ulepszanie kanałów przepływu informacji między działami, które są głównym powodem konfliktów w wielu firmach. Gazeta firmowa gwarantuje także pełną przejrzystość planów firmy.

Projekt gazety – realizuj cele promocyjne

Oczywiście firmowy biuletyn to również wspaniała metoda komunikacji zewnętrznej. Gazetka może dotrzeć do odbiorców takich jak: klienci, media, partnerzy firmy, środowiska uniwersyteckie. Firmowy biuletyn dzięki temu promuje działania naszego przedsiębiorstwa, podnosi wyniki sprzedażowe, a także wspiera działania z zakresu public relations. Myśląc o stworzeniu gazety korporacyjnej musimy najpierw zebrać pracowników do redagowania treści oraz przemyśleć szatę graficzną. Można w tym zakresie skorzystać z usług doświadczonych podmiotów (np. grafików projektowych), którzy stworzą projekt gazety, określą format i zajmą się drukiem. Dzięki temu firmowy biuletyn z pewnością osiągnie sukces.

Siedziba firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]