Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Handel Kosztowności

Na tej stronie znajdziesz aktualną ofertę sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Teraz entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć prawie wszystko, wciąż wiele produktów opłaca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady profesjonalisty

Kupno platynowego naszyjnika, broszki bądź pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, by mieć pewność, iż biżuteria spełni wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli mamy zamiar kupić pierścionek czy też obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli zaś zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale okaże się on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego obwodu albo wykona nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania profesjonalnej pomocy złotnika. Wskaże on aktualne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji ślubu, imienin czy komunii.

Sklep jubilerski – renowacja zniszczonej biżuterii i jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również świadczą dodatkowe usługi. Naprawa uszkodzonej biżuterii jest jedną z nich. Jeśli zerwał się nam naszyjnik albo odpadł kamień z kolczyka, złotnik ekspresowo i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Poprawi też obwód bransoletki, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje także na pierścionku czy zawieszce podziękowania, gratulacje, datę albo inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy podarować komuś unikatowy prezent, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik lub broszkę, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w szkatułce mamy niepotrzebną czy też zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]