Prezent dla żony, córki i mamy – kolczyki serduszka

Kosztowności

Więcej szczegółów o kolczyki srebrne serduszka uzyskasz tu.

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na każdą okazję, bardzo dobrze akcentują urodę, są też perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego zwykle są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – wzór nie tylko dla dzieci

Wzór serca jest często używany w jubilerstwie. Jest on podłożem do tworzenia kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka bywają bardzo delikatnym uzupełnieniem szeregu stylizacji. Mogą występować zarówno w formie sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest z reguły wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie wybijają się ze stylizacji, ale dyskretnie podkreślają prawdziwą urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być użyte do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki nadadzą się na okazjonalne wyjścia, studniówki oraz randki i rewelacyjnie łączą się one ze stylowymi kreacjami. Natomiast dzieci mogą założyć kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – idealny upominek dla ukochanej osoby

Na rynku można dostać kolczyki serca wyprodukowane ze złota i srebra. Popularnością cieszą się również modele pozłacane, które są niedrogie, a jednocześnie wyglądają nader wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być inkrustowane szlachetnymi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serca w kolorze szafirowym bądź błękitnym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, m.in. na Dzień Matki, złote gody oraz z mnóstwa innych okazji. Wręczone kochanej osobie – babci, dziewczynie albo partnerce, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o istniejącej między wami więzi, miłości i szacunku.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]