Pierścionki z ametystami

Handel Kosztowności

Jeśli szukasz biżuterii z ametystami, koniecznie sprawdź https://www.ametysty.com.pl.

Najpiękniejszą odmianą kwarcu jest ametyst. Największe złoża znaleźć można w Brazylii oraz czterech regionach USA, a także w kilkunastu innych krajach, np.: Indiach i Kenii. Ze względu na unikatową fioletową barwę, jest bardzo popularnym kamieniem szlachetnym wykorzystywanym w branży jubilerskiej. Biżuterię z ametystem znajdziesz na stronie ametysty.com.pl.

Do czego pasuje biżuteria z ametystami?

Ametysty były umieszczane w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała np Katarzyna II Wielka. Znaleźć go było można w berłach królów brytyjskich. w XXI wieku, znajdziesz go w broszkach i kolczykach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Pięknie prezentuje się w stylizacjach wieczorowych. Aby delikatnie rozświetlić twarz, warto założyć srebrne kolczyki na biglach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać efekt glamour lepiej zdecydować się na duży element, taki jak oprawiony w srebrze ametyst na srebrnym wisiorku.

Biżuteria z ametystami i jej moc

Ametyst uważany jest za kamień harmonii. Z tego powodu biżuterię z tym wyjątkowym kamieniem warto mieć nie tylko ze względu na kolor i estetykę, lecz również z powodów natury metafizycznej. Część kobiet, nosząc bransoletkę z ametystem przez dłuższy okres czasu, zaczyna czuć spokój i zapomina o problemach. Na temat energii tego kamienia ozdobnego najlepiej wyrobić sobie własne zdanie.