Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Handel Kosztowności

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl.

Doskonałym prezentem dla każdej Polki są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne wyroby świetnie współgrają z pierścionkami wyprodukowanymi ze srebra. Zobaczmy więc, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające znakomite właściwości wizualne. Migoczą w słońcu kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie polerowane oraz przezroczyste. Mogą wspaniale imitować drogocenne diamenty, wykorzystywane są zatem jako detal biżuteryjny. Produkowane są również zabarwione odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można stworzyć następujące kolory: szafirowy, pomarańczowy, oliwkowy, orzechowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji imienin lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są mocne i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego idealnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek oraz łańcuszków. W jakich sklepach możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wachlarz mają sklepy internetowe, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych odmianach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i mamy upragnioną i piękną biżuterię. Nabywcy często zamawiają klasyczne kolczyki, jak również te obficie zdobione.