podkłady jednorazowe, podkłady medyczne

Zminimalizuj transfer bakterii – podkłady higieniczne

Dbanie o zdrowie Handel

Będące bezpośrednim niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia wirusy, grzyby i bakterie czają się praktycznie wszędzie. Wyjątkowo wysokie ryzyko zakażenia powstaje jednak w punktach, w których często pojawiają się osoby zakażone lub tam, gdzie w wyniku rozmaitych zabiegów narzędzia mają bezpośredni kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi miejscami są głównie wszelkiego typu studia tatuażu, salony spa, placówki służby zdrowia czy gabinety medycyny estetycznej. Żeby zmniejszyć groźbę przenoszenia bakterii i innych niebezpiecznych mikroorganizmów, używa się różnych akcesoriów – poza rękawiczkami z silikonu i preparatami do dezynfekcji są to również podkłady higieniczne.

Podkłady higieniczne – zastosowanie

Większość szkodliwych wirusów i grzybów rozprzestrzenia się poprzez zetknięcie się skóry z zakażonym przedmiotem, dotykanym uprzednio przez osoby zarażone. Żeby zminimalizować ryzyko przenoszenia się zarazków w salonach i gabinetach urody, używa się podkładów medycznych. Przeważnie są one wyprodukowane z celulozy lub pokrewnych tworzyw i są efektywną barierą dla mikroorganizmów. Podkłady medyczne są jednorazowego użytku i rozkłada się je np. na kozetki, fotele dentystyczne i ginekologiczne lub sprzęt rehabilitacyjny.

Podkłady jednorazowe – zastosuj w publicznym WC

Jeszcze wyższe ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji skórnych powodowanych przez drobnoustroje panuje tam, gdzie z potencjalnie zanieczyszczoną powierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – przede wszystkim w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się zarazków minimalizują nakładki na deskę sedesową. Korzystanie z nich jest zalecane we wszelkich miejscach posiadających publiczne toalety – na przykład w punktach usługowych, biurach, szkołach czy kinach.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]