Wiadro z mopem – niezbędne w każdym domu i zakładzie pracy

Handel

Jeśli chcesz zamówić mop do podłogi, powinieneś odwiedzić ten adres.

Czyszczenie podłogi zdaje się bardzo prostym zadaniem – potrzebne są do tego mop, odpowiednia ilość płynu i woda. Sprawa się jednak komplikuje, gdy chodzi o sporą powierzchnię bądź kłopotliwe do usunięcia, nietypowe zabrudzenia. W takich przypadkach należy sięgnąć po specjalistyczne środki czystości oraz mopy profesjonalne. W czym kryje się ich przewaga nad tradycyjnymi, używanymi na co dzień w naszych domach mopami? Dlaczego, czyszcząc podłogi w siedzibie firmy lub obiekcie publicznymi, należy wybierać właśnie profesjonalne mopy do mycia podłóg?

Wyróżniki wydajnych mopów do podłóg?

Na wydajność mopa wpływają głównie 2 czynniki – jego szerokość oraz tworzywo, z którego został wykonany. Pierwszy atrybut przesądza o tym, jaką powierzchnię zdołamy umyć za jego pomocą przy jednym pociągnięciu. Jest wyjątkowo ważna, jeśli mop ma być wykorzystany do mycia posadzki o znacznej powierzchni – na przykład sal tanecznych, hallów czy parkietów na boiskach. Od drugiej uwarunkowana jest chłonność mopa i tym samym szybkość mycia, jak również jego trwałość. Warto także pamiętać, że twardsze włókna lepiej czyszczą zabrudzenia niż miękkie.

Mocny trzonek i wiadro – ważne akcesoria do mopów profesjonalnych

Sam mop to za mało, aby pracownicy ekip sprzątających mogli błyskawicznie i wydajnie myć posadzki. Niemal równie istotne są również akcesoria pomocnicze. Wśród nich specjalną uwagę należałoby zwrócić na trzonek. Jego długość musi być dopasowana do wzrostu użytkownika, a on sam ma być w miarę lekki. Tylko wówczas obsługa mopa nie będzie znacznym nadwyrężeniem. W przypadku mopów płaskich istotne jest też jego mocowanie – ma ono wpływ na łatwość wyżymania mopa, a prawidłowo dobrane w znacznym stopniu ułatwia i przyspiesza pielęgnację posadzek. Podczas sprzątanie większych powierzchni zalecamy używać zestawu wiadra z mopem.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]