Słoiki i butelki szklane w hurcie – co oferują hurtownie?

Handel

Zajrzyj do hurtowni słoików - tu zawsze kupisz to, czego potrzebujesz!

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, że sporą częścią rynku towarów spożywczych rządzą duże marki, jest to równolegle branża, w której idealnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile zachęcą klienta do swojego unikalnego, zdrowego czy też smakowitego produktu. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, by wyrób dłużej zachował zdatność do spożycia, a więc m.in. w butelki i słoiki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie to sposób na zmniejszenie kosztów

Jasne jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do klienta indywidualnego różnią się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo smalczyk kanapkowy, ocet lub dżemy, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu pojemników ze szkła, ale ilości daleko wykraczające ponad liczbę kilku tysięcy sztuk. Nabycie słoików oraz butelek w hurcie będzie więc dla niego zarówno metodą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając opakowania w hurtowych ilościach na ogół można oczekiwać znacznego rabatu od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u rodzimego dostawcy słoików oraz butelek. Dzięki temu też dostanie je szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co znajdziemy w jej ofercie?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane znakomite do rozlewania piwa, soków lub wina. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od wymiarów opakowań – po 400, 1400, a nawet 2700 sztuk wybranego opakowania. Firmy posiadające własne auta transportowe mogą także odebrać nabyty towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Razem z paletą słoików oraz butelek hurtowo można dodatkowo nabyć odpowiadającą ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]