Słoik z kranikiem – na lemoniadę i na nalewkę

Handel

Szukasz słoja z kranem? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Od wielu lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania różnych deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia przygotowanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem rewelacyjnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często używany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania lemoniad, soków, kompotów oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]