Shuttersy w salonie i w sypialni – poznaj nowy trend

Handel Urządzanie domu

Shuttersy w sypialni. Więcej na https://bit.ly/3icSrTd.

Dekoracyjne okiennice wewnętrzne, innymi słowy szatersy (shutters), kojarzą się na ogół z wystrojem wnętrz w stylu afrykańskim lub południowoamerykańskim. Ale ten moduł zabezpieczenia okiennic można wykorzystać również w polskich domach – jest to niezmiernie wytrzymałe, a jednocześnie wspaniale prezentujące się rozwiązanie, które w szeregu przypadków sprawdzi się lepiej niż popularniejsze w tej chwili rolety.

Shuttersy w salonie – ozdoba i praktyczne funkcje

Shuttersy w salonie bądź w pokoju gościnnym, mają podwójną funkcję – ozdobną i praktyczną. Okiennice wewnętrzne zauważalnie podnoszą walory estetyczne pokoju. Ich lamele są masywniejsze, dzięki czemu doskonale prezentują się na większości okien. Walory estetyczne są arcyważne, bo to w salonie domownicy spędzają sporą część dnia, a także przyjmują tu gości. W związku z tym warto zadbać, aby ten pokój nie tylko zachwycający, ale równocześnie przytulny. Opcja wybrania kąta pochylenia lameli shuttersów pozwala na kontrolę ilości światła wpadającego do salonu, co umożliwia m.in. lekkie jego ściemnienie, gdy chcemy wyczarować romantyczny półmrok w pomieszczeniu, lub kompletne jego przyciemnienie, gdy mamy ochotę włączyć serial.

Shuttersy w sypialni – świetne rozwiązanie dla chorych na alergie

Możliwość regulacji przenikania promieni słonecznych do pomieszczenia jest zdecydowanie najistotniejsza w sypialni. Shuttersy sprawdzą się tu jednak z jeszcze innej przyczyny – dzięki nim da się skutecznie korygować temperaturę pomieszczeniu, która w znacznym stopniu oddziałuje na nasz mocny sen. Dzięki shuttersom w okresie zimowym dłużej zatrzymamy w sypialni ciepło, natomiast w okresie letnim łatwiej jest zachować w niej chłód. W dodatku okiennice typu shutters efektywniej chronią przed zgiełkiem z zewnątrz. Shuttersy to też znakomite rozwiązanie dla ludzi cierpiących na alergie. Zbiera się na nich mniej kurzu aniżeli w fałdkach firan, a ich pielęgnacja jest nadzwyczaj prosta i trwa w zasadzie parę chwil.

Poza salonem i sypialnią shuttersy świetnie będą prezentować się również w łazience, w kuchni oraz w pokoju dziecięcym.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]