Serwetki papierowe – jednorazowe, dekoracyjne lub do dyspenserów

Handel

Dowiedz się więcej o serwetkach gastronomicznych na verdeavis.pl.

Serwetki papierowe to materiały higieniczne, które powinny być elementem wyposażenia każdej kawiarni, restauracji czy innego lokalu podającego posiłki. Które typy serwetek są najczęściej wykorzystywane? Na co trzeba zwrócić uwagę przy ich zamawianiu?

Serwetki papierowe – zastosowanie

Serwetki papierowe są stosowane w różnego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez pizzerie, uniwersyteckie i przedszkolne stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te jednorazowe materiały higieniczne są wspaniałym zamiennikiem tradycyjnych serwetek wyprodukowanych z materiału, a przy tym pozwalają oszczędzić na wydatkach ich czyszczenia i składowania. Na rynku dostępne są wszelkiego typu serwetki papierowe – wytrzymałe dwuwarstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas użycia, przez co wspaniale wypełniają swoje zadanie oraz 1-warstwowe chusteczki do dozowników wykorzystywane w barach samoobsługowych.

Serwetki gastronomiczne – jaki typ będą odpowiednie dla Twojego biznesu?

Chciałbyś zaopatrzyć swój lokal gastronomiczny w wytrzymałe serwetki jednorazowe? Weź pod uwagę te, które można dozować po jednej sztuce. Umożliwia to uzyskanie znacznych oszczędności, zmniejszając przy tym ilość generowanych śmieci. Popularne są także dekoracyjne serwetki papierowe, sprzedawane w rozmaitych kolorach do wyboru – są one produkowane dla restauracji, w których nadzwyczaj istotne jest zachowanie dobrego wrażenia. Na specjalną wzmiankę zasługują papierowe serwetki marki Tork cechujące się rewelacyjną absorpcją wilgoci oraz trwałością. Serwetki te można zakupić zarówno w wersji pasującej do popularnych dozowników na stolik (wertykalnych i horyzontalnych), jak i dozowników do zabudowy bądź na ladę.

Siedziba firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]