Rodzaje kontenerów budowlanych

Handel Usługi branży budowlanej

Kup kontener na odpady.

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

W Polsce produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo wariantów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na budowach częstokroć stosowane są też kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]