Robisz własne nalewki? Będą Ci potrzebne akcesoria do alkoholu

Handel

Zobacz, gdzie zamówić akcesoria do alkoholu.

Domowa produkcja napojów alkoholowych, niegdyś nader popularna, w dzisiejszych czasach powraca do łask. Do poszukiwań inspirują nas zarówno względy finansowe (alkohole przygotowane samodzielnie są znacznie tańsze od tych ze sklepu), ale także możliwość wytworzenia trunków według naszych upodobań, chęć eksperymentów i zadowolenie jakie płynie ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób na własną rękę sporządzających domowe napoje wybiera cydr, nalewki, piwo lub wino, chociaż nie brak również wielbicieli tradycyjnego samogonu. Jednak bez względu na to, w których napojach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać stosowne akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Wyrób alkoholu w domu jest niemożliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych korków, balonów, rurek czy pojemników. Ponadto, do każdego typu trunku potrzebne są odmienne akcesoria – dla piwa są to między innymi chłodnice i kotły, natomiast dla wina – prasa do owoców. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak wykaz potrzebnych akcesoriów się nie kończy, bo butelki z alkoholem należy stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe oraz etykiety

Etykiety na bimber lub pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie wykonać samemu. Dużo lepiej będą się jednak prezentować butelki z chroniącymi korek kapturkami oraz dekoracyjnymi etykietami na wódkę, które bez wahania możemy wręczyć bliskim w charakterze upominku albo zaserwować podczas towarzyskich imprez. Osobny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych alkoholi, ale również tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter przyjęcia.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]