Przechowywanie domowych alkoholi – gąsior na wino

Handel

Kup balon do wina.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź dobre miejsce do przechowywania trunków domowej roboty. Jakie objętości posiada gąsior do wina? Do czego można go jeszcze zastosować?

Balon na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to także wspaniała ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół balon do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności świetnie sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować gości domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe balony do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]