Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Handel Motoryzacja

Oryginalne części Renault zamówisz na http://tinyurl.com/y56fs739.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy kupili ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono prawie 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, silnika oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]