Jaki typ kaw znajdziemy w zamiennikach kapsułek A Modo Mio?

Handel Tematyka żywnościowa

Zainteresowany Lavazza A Modo Mio kapsułki? Kliknij tu.

Marek wytwarzających kawę jest niezliczona ilość, jednakże Lavazza nieustannie znajduje się w czołówce tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek marki Lavazza sięga ostatnich lat XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów kupił nieduży sklep, w którym prażono ziarna kawy i sporządzano ich niepowtarzalne kompozycje. W mgnieniu oka podbiły one serca mieszkańców miasta. Wiek później firma Lavazza nadal czaruje smakiem swoich mieszanek, określając wzorce również w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki aromat

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najczęściej kupowanych. Wykorzystywane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie smacznej, pachnącej kawy zajmuje jedynie chwilę. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kapsułek dystrybuowanych przez tę firmę. Dzisiaj w sprzedaży kupić można sporo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one mniej, ale wciąż wyróżniają się ciekawym smakiem.

Kto wytwarza zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i zajmuje się produkcją kapsułek z kawą do wielu znanych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Superbia lub bezkofeinowa Genova Decaffeinato), aromatyczną mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak również napoje o smaku popularnego włoskiego alkoholu (Sambuca), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) i orzecha laskowego (Caffè e Nocciola).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]