etykiety na bimber, etykiety weselne

Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Handel

Obyczaj dawania prezentów na różne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia najchętniej przekazywanym i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie akceptowanym upominków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, by nie wziąć butelki na wesele, imieniny lub Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście chcą wręczyć to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę – alkohol jako wyjątkowy podarek od Państwa Młodych

Na weselu alkohole nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także dość często Państwo Młodzi wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki upominek jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ślub. Jednakże takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę, zamieszczając na nich informację o miejscu i dniu wesela, słowa podziękowania bądź imionach Państwa Młodych. Etykiety na butelki można nabyć w różnorodnych wzorach i odcieniach, dlatego bez trudu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni zamawiającego. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można użyć nie tylko przy okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze kawalerskim.

Etykiety na bimber – ozdób swoje alkohole

Etykietami z własnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli samodzielnie robisz nalewki, wina bądź soki, a potem dzielisz się nimi z rodziną albo znajomymi przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać używając różnobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]