Ciekawe rozwiązania dla domu – okiennice wewnętrzne shutters

Handel Urządzanie domu

Kup shutters na skyshutters.pl.

Urządzając pokój, sporadycznie przeznacza się wiele czasu na okna. W większości wypadków wybiera się szablonowe aranżacje, a więc zasłony oraz firany, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno rzadko znane w Polsce rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Okiennice ozdobne shutters – nowinka w polskich domach

Nadrzędną cechą shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, iż lamele zainstalowane na tego typu okiennicach ozdobnych poruszają się, tym samym można ustawiać je w dowolnej pozycji, zależnie od potrzeb mieszkańców. Producenci wytwarzają je z listw drewnianych, PCV, jak również z płyt MDF. Shuttersy montuje się głównie na oknach, jakkolwiek bardzo dobrze sprawdzają się także na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie element okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale większość zapewne rozpoznaje je z telewizji bądź kina, gdyż tego typu okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w południowych Stanach USA i w Nowej Zelandii.

Wewnętrzne okiennice shutters nadają pomieszczeniom nadzwyczaj luksusowy wygląd

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko wspaniale wyglądają, ale mają także praktyczne zastosowanie. Z ich sprawą można w pasywny sposób kontrolować użycie padającego światła: w upalne miesiące powstrzymywać kumulowanie się nadmiaru ciepła w pokojach, a w zimne – utrzymać je przez dłuższy czas. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i nie ma zwykle problemów, aby założyć je na przeważającej większości ram okiennych. Wytwarza oraz instaluje się je na zlecenie, co sprawia, że są zdecydowanie kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. żaluzje. Shuttersy jednakże nadają wnętrzom niezwykle ciekawy wygląd, w wyniku czego podnoszą wartość domu. Należy też podkreślić, iż okiennice wewnętrzne shutters reguluje się bez pomocy łańcuszków, co rodzice ciekawskich dzieci oraz posiadacze psotliwych psów i kotów, które mogłyby wplątać się wiszące żyłki, uznają z pewnością za sporą zaletę.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]