blacha na rąbek stojący, pokrycie dachowe

Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Handel Usługi branży budowlanej

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Dlaczego warto ich używać? Przybliżamy panele dachowe na rąbek oraz sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek – do najrozmaitszych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek wspaniale łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, dlatego zdobywają coraz większe uznanie. Świetnie wyglądająca i mocna blacha na rąbek może być wykorzystywana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których niezbędna jest wymiana paneli dachowych, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek stojący są transportowane na teren budowy w postaci niedużych arkuszy. Cechują się bezproblemowym oraz równocześnie błyskawicznym montażem. Tego typu pokrycie dachowe wspaniale pasuje do rozmaitych stylów architektonicznych (np. do stylu minimalistycznego bądź dworkowego), a zarazem jest odporne na korozję i mocne.

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla standardowych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem zastosowanej technologii oraz trwałości. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną warstwą gwarantująca ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne bądź woda. Blacha na rąbek jest sprzedawana w licznych modelach, co pozwala na dostosowanie jej do wymogów przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na obniżenie kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają ilość ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał bezpośrednio w sklepach firmowych.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08