W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Dbanie o zdrowie

Wszystko, co trzeba wiedzieć o psychoterapii UK.

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj powodu Brexitu zjawisko emigracji wyhamowało, ale nadal nie brakuje osób skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może wywoływać szereg problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez dodatkowego wsparcia terapeuty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie na emigracji i mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić cały szereg problemów, którym bardzo trudno jest sprostać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje ogromny stres. Ponadto nieraz pojawiają się także kłopoty z otrzymaniem pracy czy nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Nieznajomość języka, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych wahań nastroju czy zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Zachowania tego typu wyjątkowo ciężko jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda taka rozmowa?

Rozmowy z psychologiem mają miejsce w komfortowej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie należy obawiać się, że informacje przekazane podczas wizyty będą przekazane osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, jak również pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Wizyta prowadzona jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339