Klinika okulistyczna – uzyskaj pomoc optometrysty

Dbanie o zdrowie

Porządna porcja informacji o Voigt Kraków. Zobacz koniecznie!

Zdrowe oczy zapewniają pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się problematycznych i nieraz groźnych dla zdrowia dolegliwości. Kto może poddać się leczeniu wad wzroku?

Korekta wzroku – zaufaj wykwalifikowanemu optometryście

Nie tak dawno temu korekcja wad wzroku ograniczała się do noszenia okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekcji pozwalające na leczenie astygmatyzmu, jaskry, nadwzroczności, a także szeregu pozostałych schorzeń. Niesłychanie popularna jest laserowa operacja wzroku charakteryzująca się ogromną skutecznością. Laserowa korekta wzroku jest bezpieczna oraz mało inwazyjna, a pacjent prędko wraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie pracuje biegły zespół, specjalizujący się w nowoczesnych metodach leczenia. Doświadczony optometrysta postawi diagnozę, dobierze właściwą technikę leczenia oraz wyeliminuje wadę wzroku. Optometryści działający w klinice okulistycznej dysponują najnowszym sprzętem diagnostycznym, dlatego są w stanie rozpoznać nawet najrzadsze choroby oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne zajmują się też terapią innych chorób, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Innowacyjne techniki jego leczenia polegają między innymi na modelowaniu rogówki za pomocą metody Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym specjaliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest metodą konieczną w diagnozowaniu glaukomy, zapalenia gałki ocznej, a także pozostałych niebezpiecznych chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się też mapy rogówki – jest to nieodzowne przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją katarakty. Korekta wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści poradzić sobie również z innymi kwestiami, jak przykładowo pozbyciem się kaszaków oraz ciała obcego z gałki ocznej.

Siedziba firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]