Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Dbanie o zdrowie

Fala uderzeniowa aparat cena. Więcej na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często używana w kosmetologii, medycynie sportowej, rehabilitacji, ortopedii oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą skutecznością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niezwykle precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, takich jak bóle w okolicy bioder, bóle nadgarstka, zespół bolesnego barku czy ostroga piętowa. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów oraz rehabilitantów.

Aparat do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są wyposażone w 2 odrębne aplikatory oraz kanały, co pozwala na prowadzenie terapii u dwóch osób równocześnie. Nowoczesny sprzęt wysyła falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest skuteczna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Siedziba firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]