Badania operatorów

Dbanie o zdrowie

Więcej o badaniach operatorów Bielsko Biała - kliknij tu.

Są potrzebne jeśli chcemy stwierdzić, czy ktoś może podjąć pracę jako kierowca wózka tudzież innego pojazdu. Mimo, że wielu badanych się ich obawia, jeśli nie dręczą nas problemy psychiatryczne, ich zaliczenie nie może przyprawić nam większych kłopotów. Jak jednak przebiegają badania operatorów urządzeń? Jakich rzeczy należy się po nich spodziewać?

Badania operatorów – formularz

W początkowej części testu przyszły operator uzupełnia opracowany przez psychologa kwestionariusz. Powinien w nim rozwiązać zadania dotyczące działania w rozmaitych, niekiedy problematycznych sytuacjach. Po przeczytaniu ankiety przyszłego kierowcy, specjalista będzie mógł określić, jak sprawnie radzi sobie ze stresem oraz przetestować jego sprawność intelektualną i dojrzałość społeczną. Zawartość formularza jest zależna od zawodu kandydata. Ten etap badania operatorów zwykle powoduje ogromny stres, jednak jej zaliczenie nie jest problemem.

Następny etap badania operatorów

Ostatnia część badania operatorów wymaga użycia specjalnie opracowanych urządzeń. Kolejne zadania sprawdzają takie umiejętności jak refleks lub podejmowanie wyborów w trudnych sytuacjach. Powinniśmy wiedzieć, że czasem ten etap badań może się nie odbyć. Tak się stanie, kiedy kandydat w rozmowie nie będzie krył złego nastroju albo badanie udowodni, że przed wizytą w przychodni wypił alkohol. Zaplanowane działanie może zostać wówczas odłożone na inny termin lub – jeśli przyczyną okaże się alkohol – także odwołane.

Siedziba firmy:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]