Ultra Robotics silniki elektryczne prądu stałego i inne rozwiązania dla przemysłu

Automatyka przemysłowa

Sprawdź, gdzie zamówić silniki prądu stałego, wejdź na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od uznanych globalnych producentów.

Asortyment Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych prądu stałego oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez renomowanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się wysoką żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji sprzętu medycznego, robotów przemysłowych czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), a także przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Firma Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company oraz Sesame Motor Corp.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]