Kable i przewody – skrzynka telekomunikacyjna

Automatyka przemysłowa

Skrzynkę telekomunikacyjną znajdziesz na http://bit.ly/2pRSyZc.

Skrzynki teletechniczne są niezbędne w każdym budynku – określają to akty normatywne. W sprzedaży dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – kable telekomunikacyjne i skrętki koncentryczne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana ze wzmocnionego surowca i posiadać stosowne wycięcia, które spełniają funkcję wentylacyjną oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. Na rynku wyróżniamy dwa zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna przeznaczona do używania na powietrzu, która musi wytrzymać ingerencje osób trzecich, a także urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której zlokalizowane są kable telekomunikacyjne – na przykład skrętki koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – modemy TVK, wejścia optyczne. Moduły w środku skrzynki możemy zamontować np. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – uniwersalne zamki

Kluczowym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób niepowołanych. Uniwersalne zasuwy doskonale spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest niesamowicie ważne w przypadku na dzieci. Nie można zapominać także o zachowaniu porządku w środku szafki – w tym celu służą specjalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu szybko dopasujemy je do indywidualnych potrzeb.

Siedziba firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]