0
  • No products in the cart.

N31 restaurant & bar

N31 restaurant & bar to autorska restauracja mistrza kulinarnego Roberta Sowy. Podstawą manu są potrawy kuchni polskiej z międzynarodowymi akcentami, podane w oryginalny sposób. Najwyższej jakości produkty i niebanalne połączenia  smakowe są odzwierciedleniem kulinarnej pasji i talentu.
Klimat restauracji tworzą specjalnie zaaranżowane wnętrza i modne dodatki, a stare grafiki przedwojennej Warszawy przełamują charakter nowoczesnego miejsca.

Menu restauracji Roberta Sowy oparte jest o najlepsze wysublimowane smaki produktów polskich i kulinarnych hitów świata. Doskonałej jakości jagnięcina, foie grais, soczysta polska dziczyzna, w której prym wiodą jeleń i sarna to podstawa mięsnych dań. Na każdego smakosza czerwonego mięsa czeka wyselekcjonowana sezonowana wołowina najwyższej jakości. Podlaski Kumpiak, kindziuk i słonina  to przysmaki regionalne, których smak uzupełniają najlepsze nalewki z niecodziennych owoców: jak dereń, pigwa, czy aronia. Świeże ryby i owoce morza od klasycznej grillowanej ośmiornicy po świeże homary to nie kwestionowane pozycje nr 1 restauracyjnej karty menu. Świeże dodatki dostarczane przez zaprzyjaźnionych hodowców wpływają na idealną harmonię ziół jadalnych i kwiatów w daniach serwowanych w N31.

N31 restaurant & bar
Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
Telefon: 600 861 961
www.n31restaurant.pl